www.mti24.eu

| Cały serwis


ZAMKNIJ
DOPISZ SIĘ
WYPISZ SIĘ

  Moja Telewizja Internetowa   Wiadomości z regionu - Łódź  Koronawirus w Polsce i na świecie X MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SOKOLIKA - Stary Sącz 2020 - ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną - odwołany XXIII Krajowe Mistrzostwa Cheerleaders PSCH Tarnow 2020 - ONLINE Wiadomości z regionu - Małopolska  Reklama

OSTATNIE AKTUALNOŚCI
2015-02-17
KULTURA
2015-02-17
NEWS
Najnowsze informacje z regionu.
2015-02-13
WYWIADY
Wywiady
2015-02-13
WYDARZENIA
Luty
2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Cheerleaders 2020 - Tarnów
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SOKOLIKA W PIŁCE NOŻNEJ 2020 w Starym Sączu - odwołany
Paweł Deląg, Wojtek Drewniak w Nowym Sączu
TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO - NOWY SĄCZ

Patronat medialny

TV-MTI-HD proponuje wydarzenia kulturalne, rozrywkowe oraz sportowe na zasadzie patronatu medialnego. Jest to bardzo efektowna forma promowania różnego rodzaju imprez skierowanych do szerszej grupy odbiorców.

Oferta skierowana jest do:
- firm zajmujących się profesjonalną działalnością koncertową, artystyczną, itp.,
- domów kultury, kin czy teatrów,
- muzeów, galerii,
- szkół i uczelni wyższych,
- organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, itp.),
- klubów sportowych,
- mediów (prasy, radia i telewizji),
- innych instytucji organizujących imprezy kulturalne, rozrywkowe czy też sportowe
- oraz do grup nieformalnych i osób indywidualnych.

 

Oferujemy:
- atrakcyjną prezentację (zapowiedź) o danej imprezie, obsługę informacyjną na stronie głównej www.TV-MTI-HD.pl, pełną obsługę reporterską
- zamieszczenie tekstu, zdjęć oraz plakatu dotyczącego imprezy w kalendarzu imprez,
- przygotowanie autorskiej relacji z imprezy, zamieszczenie na stronie głównej

 

W zamian oczekujemy:
- opublikowania adresu internetowego www.tv-mti-hd.pl w materiałach informacyjnych, plakatach, biletach oraz zamieszczenie logotypu TV-MTI-HD na stronie organizatora
- prezentacji adresu w trakcie trwania imprezy (konferansjer),
- zamieszczenia w widocznym miejscu banera reklamowego TV-MTI-HD podczas trwania imprezy. Baner przygotowany i dostarczony przez TV-MTI-HD na dzień przed planowanym wydarzeniem (3 m x 1,5 m),
- w przypadku imprez biletowanych – co najmniej dwóch biletów do rozdania w konkursie, pięciu wejściówek (dwóch operatorów kamer, dwóch fotografów, redaktor)

 

Uwagi techniczne:
Po omówieniu szczegółów współpracy, organizator zobowiązuje się dostarczyć redakcji materiały informacyjne dotyczące imprezy. Mogą to być wydruki, plakaty, zdjęcia, logo, tekst, itp., wówczas na ich podstawie redagujemy treść artykułu.

 

Uwagi końcowe:
- Szczegóły współpracy i patronatu są omawiane w każdym przypadku indywidualnie – w zależności od charakteru imprezy, organizatora, grupy docelowej, itp.
- Patronat oparty jest na zasadzie dobrowolności współpracy obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych.
- Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści o imprezach, a za błędne lub nieaktualne informacje o imprezach odpowiadają ich organizatorzy.  

 

IMIĘ NAZWISKO
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TOKEN
Wpisz nazwę tokenu
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

ZGODA-KONTAKT

28
Grudzień
2020
Zespół Honeymoons

Dla miłośników muzyki z Sądecczyzny. Pod koniec października do sieci trafił wpadający w ucho utwór zespołu Honeymoons pt. „I Need You Now My Love” promujący album „Sen tamtej nocy”,  Na płycie znajdzie się trzynaście piosenek.

Zespół reprezentuje Nowy Sącz, ale jego członkowie pochodzą z różnych stron – m.in. z Gdańska i Wrocławia. Wokalista Honeymoons jest związany z trzema miastami - Cezary „Czarson” Szymczewski.

Wiele lat temu przyjechałem do Nowego Sącza wspomina Cezary, znajomy zabrał mnie na zamek w Rytrze. Od razu zakochałem się w tym przepięknym miejscu. Tak sobie pomyślałem, że byłoby cudownie móc nagrać teledysk właśnie w tym miejscu.  Marzenia się spełniają. Wszystko udało się zrealizować! Całość reżyserował Józef Jurczyński ze Studia Filmowego KRIS. Nagranie - Grzegorz Gacek. Montaż Studio Filmowe KRIS.

Chciałbym podkreślić, że w naszym zespole nie ma liderów. Honeymoons to sześciu członków i wszyscy razem pracujemy na nasz sukces.

Zespół tworzą:

Cezary Szymczewski (wokalista, gitara akustyczna, autor piosenek), Gabriela Wojtarowicz (wokalistka, skrzypce), Albina Mruchko (wokalistka, gitara akustyczna, uczestniczka The Voice of Poland, pochodzi z Ukrainy), Jacek „Markus” Markuszewski (perkusista, klawiszowiec, chórki, inżynier dźwięku i producent zespołu), Jarosław Pawilicki (gitara basowa, chórki), Łukasz Świechowski (gitara solowa, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe, chórki, aranżacja piosenek, producent zespołu) oraz gościnnie Wiktoria Szymczewska (zaśpiewała w dwóch piosenkach na płycie, prywatnie córka Cezarego).

Autor: JURCZ


27
Czerwiec
2017
VII Międzynarodowy Turniej Sokolika 2017

Za nami VII Międzynarodowy Turniej Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni w Starym Sączu. W tych rozgrywkach dla młodych piłkarzy wzięły udział zespoły z całego świata. Na stadionie w Starym Sączu zobaczyliśmy nie tylko sądeckie drużyny takie jak Sandecja czy Dunajec, ale także Liverpool, Union Berlin czy AS Roma oraz inne mniej i więcej znane drużyny. Reportaż video Studio KRIS kamerzysta Nowy Sacz

DODAJ KOMENTARZ

17
Czerwiec
2015
V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SOKOLIKA

Do Starego Sącza na V Międzynarodowy Turniej Sokolika U 10 przyjechały 24 drużyny z 6 różnych państw – łącznie prawie trzystu młodych zawodników, co niewątpliwie świadczy o wysokim poziomie zawodów. Poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy, zapraszamy coraz lepsze zespoły. Jeżeli chodzi o Polskę, to do Starego Sącza przyjeżdżają najlepsze akademie w naszym kraju. Pojawiają się coraz mocniejsze zespoły z zagranicy. W tym roku udało nam się zaprosić m.in. Karpaty Lwów, Nottingham Forrest, Dynamo Kijów i jest to strzał w dziesiątkę – opowiada Tomasz Popiela, koordynator i  zarazem jeden z organizatorów turnieju. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy. Wszystkie spotkania grupowe odbywały się jednego dnia, w sobotę na trzech boiskach. Każdy zespół musiał rozegrać pięć spotkań (po 20 minut). Mimo wysokiej temperatury i szybkiego tempa rozgrywek, nikt nie narzekał. Emocji nie brakowało.  W niedzielę, drugiego dnia, odbywały się spotkania finałowe. W całym turnieju zwyciężyła drużyna Dynama Kijów, a na podium znalazły się jeszcze: Karpaty Lwów i Pogoń Szczecin. Sandecja Nowy Sącz zajęła czwarte miejsce, a Dunajec Nowy Sącz – czternaste. Turniej odbywający się w Starym Sączu cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem zarówno ze strony sportowców, jak i kibiców.

POKAŻ KOMENTARZE     Ilość: 1 DODAJ KOMENTARZ

Dane teleadresowe :       WIADOMOŚCI        

33-335 Nawojowa            SPORT                    

ul. Zamkowa 2/7               WYWIADY              

telefon: 664 993 659         NEWS                   

biuro@mti24.eu                REPORTAŻE          

biuro@mamhit.eu             KULTURA               

                                                                        

Realizacje z ziemi i powietrza - kris-video-foto Nowy Sącz / MamHit Łódź

 Powered by: www.cdx.pl