30. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR 2023 Nowy Sącz - WYDARZENIE  12th Sokolik Tournament, Stary Sącz, Poland  2023 - WYDARZENIE   INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH - TRANSMISJA NA ŻYWO WANNA PLAY ? DANCE CONTEST VOL.4  2023 - TRANSMISJA NA ŻYWO   

mti24 - transmisje na żywo

 

BUDUJ Z NAMI WŁASNĄ MARKĘ

Nasza firma - studio filmowe KRIS powstała w 2009 roku i nieprzerwanie funkcjonuje na rynku filmowym i fotograficznym do dnia dzisiejszego. Z czego jesteśmy dumni. Na jej fundamentach powstała nasza telewizja - TVMTI Małopolska aby na stałe zapisać się jako mti24 - MOJA TELEWIZJA INTERNETOWA 24.

Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie kierując się zasadą „Zadwolony Klient – naszym sukcesem”.

Od początku naszej działalności, staraliśmy się i nadal staramy w sposób profesjonalny pomóc naszym Klientom w promocji i kreowaniu Firmy.   Pomagamy i wspieramy ich swoim doświadczeniem oraz naszą nowoczesną technologią.

Realizujemy: transmisje online, webinaria, konferencje, kongresy, warsztaty, szkolenia, wydarzenia, prelekcje, filmy promocyjne i produktowe, reklamy, reportaże i krótkie formy edukacyjne, reklamę wideo, filmy promocyjne dla firm.


OBEJRZYJ FILM

WSPÓŁPRACA

Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w realizacji transmisji online, spotów reklamowych, pozwala nam podejmować wezwania nawet te których inni się boją. Chętnie służymy radą, bo wierzymy, że dobre rzeczy powstają przy dobrej współpracy – nastawionej na Klienta – otwartej na potrzeby naszych partnerów.


KONTAKT

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.